Päivämäärät
- 1perjantai 18. syyskuuta09.10
- 2perjantai 2. lokakuuta09.10
- 3perjantai 9. lokakuuta09.10
- 4perjantai 23. lokakuuta09.10
- 5perjantai 6. marraskuuta09.10
- 6perjantai 13. marraskuuta09.10
- 7perjantai 20. marraskuuta09.10
- 8perjantai 4. joulukuuta09.10
- 9perjantai 11. joulukuuta09.10
- 10perjantai 18. joulukuuta09.10
Kesto: 60/tapaaminen
Lisää Mobility Boot Camp
Kaikille, jotka haluavat liikkua paremmin, voida paremmin ja treenata fiksummin. Harjoituksissa keskitytään liikkuvuuteen, tekniikkaan ja vammojen ennaltaehkäisyyn. Dynaamisten harjoitusten avulla parannetaan kehon hallintaa ja liikelaajuutta.
Kuvaus
Tässä ryhmässä treenataan liikkuvuutta, tasapainoa ja perusvoimaa. Opit myös monien liikkeiden tekniikkaa kuten esim oman kehon painolla kyykkääminen tai miten lankutat oikein.
Saat myös vinkkejä tukiliikkeisiin, lämmittely- ja palauttelurutiineihin.
Jos parempi liikkuvuus ja tasapaino sekä hyvä olo ja jaksaminen arjen askareissa kiinnostaa, tämä on sinulle. Tervetuloa mukaan!

Olen reipas ja elämänmyönteinen valmentaja. Pidän huumorista, mutta otan sinut ja tavoitteesi tosissani.
Olen toiminut Personal Trainerina vuodesta 2016 lähtien. Pitkäaikaisen ohjauskokemuksen lisäksi olen kouluttautunut vuosien varrella lisää. Haluan kehittyä koko ajan valmentajana.
Olen ohjannut myös erilaisia ryhmäliikuntatunteja yli 20 vuotta
Tervetuloa treeneille!
Ota yhteyttä ohjaajaan, jos sinulla on kysymyksiä.
Sähköpostiosoite
Muut Boot Campit paikassa ELIXIA Länsikeskus
Etkö ole täysin vakuuttunut? Tässä on joitakin muita bootcamp-kursseja, jotka saattavat sopia tyyliisi paremmin.