Päivämäärät
- 1torstai 29. tammikuuta13.00
- 2torstai 5. helmikuuta13.00
- 3torstai 12. helmikuuta13.00
- 4torstai 19. helmikuuta13.00
- 5torstai 26. helmikuuta13.00
- 6torstai 5. maaliskuuta13.00
- 7torstai 12. maaliskuuta13.00
- 8torstai 19. maaliskuuta13.00
- 9torstai 26. maaliskuuta13.00
- 10torstai 2. huhtikuuta13.00
Kesto: 60/tapaaminen
Lisää Senior Boot Camp
Lempeää harjoittelua, jossa keskitytään tasapainoon, liikkuvuuteen, voimaan ja yleiseen hyvinvointiin turvallisessa ja sosiaalisessa ympäristössä.
Kuvaus
🌟 SENIOR POWER 🌟 Voimaa ja virkeyttä koko keholle – liiku turvallisesti ja tehokkaasti! Tässä Senior Boot Campissä harjoitellaan tangolla ja kehonpainolla tehtäviä kokonaisvaltaisia perusliikkeitä turvallisesti ja yksilöllisesti. Harjoittelu kehittää voimatasoja, tasapainoa ja keskivartalon tukea, jotka ovat tärkeitä toimintakyvyn ylläpidossa. Mukana on myös vaihtelevia harjoituksia, jotka edistävät liikkuvuutta ja parantavat yleiskuntoa. Kehitystä seurataan alku- ja lopputestien avulla. Ryhmään sisältyy lisäksi omatoimiset treeniohjelmat videoineen, jotka täydentävät kokonaisuuden.

Olen toiminut PT:nä Elixialla vuodesta 2016 lähtien.
Valmennukseni perustuu turvalliseen, monipuoliseen ja suunnitelmalliseen harjoitteluun. Pyrin luomaan turvallisen ympäristön, jossa voi harjoitella oman tason mukaan tekniikka edellä. Monipuolisuudella saadaan uusia ärsykkeitä ja vaihtelevaa treeniä on mielekästä tehdä. Suunnitelmallinen harjoittelu kehittää voimatasoja ja parantaa suorituskykyä
Ota yhteyttä ohjaajaan, jos sinulla on kysymyksiä.
Puhelinnumero
+35 8409 64 6708
Sähköpostiosoite
Muut Boot Campit paikassa ELIXIA Redi
Etkö ole täysin vakuuttunut? Tässä on joitakin muita bootcamp-kursseja, jotka saattavat sopia tyyliisi paremmin.